Eriti kiirelt kadunud nädalavahetus...
Tegime laupäeval väikse unplugged liveseti neljakesi - Maarius, Artur, Soku ja ma ise. Päris lahe oli vaadata, mis näoga meid vaadatakse kui oma lugusi Sularaha Juhani (J. Cash) võtmesse oleme pannud. Kindlasti teeme mingi hetk sama asja uuesti juba Tapperis Akustikal, et vähe rohkemad saaks sellest osa ja aimu Revolveri mussist. Terroriseerisime Tallinna Lennujaama viinase peaga, mis on alati hea mõte :)
Vaikselt olen otsinud kaaskirjutajaid plaadile tekstide ja muu osas, et natuke cowrite'imist harjutada. Otsisin üles oma vanu räpisõpru ja vaatab, mis sealtpoolt tulla võib. Ühesõnaga teeme tööd ja nuputame lugusi, et võimalikult lahe ja mitmekülgne plaat kokku saada.
Päris mitu live on saandu suveks paika ja tundub, et see alles sügisel lavale tulemise mõte ei vea välja kuidagi. Kõik kibeleme ju :)
Loodetavasti saame veel sel nädalal päris oma pesa võtmed ka kätte ja saame oma väikse laboratooriumi kokku panna kus lugusi ja igast mõnuaineid kokku segada. Kui Revolveril kodu käes eks siis kisame ja näitame/kutsume külla...


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )