Hard Rock Laager 2009 üle elatud. Võõras aga võimas fiiling oli. Kõik tundus kuidagi hästi paigas olevat - saund, monitooring, tunne, tüübid ja ofkoors publik. Tuttavad näod, kes kusagil Vana-Vigala pärapõrgus rahva seast kaasa elasid olid täiega kütet lisavad elemendid. Ning need kaamerad, kes siin-seal live ajal sebisid tähendavad vaid üht - lootust on ka pisikesele videomaterjalile Laagrist.

Hard Rock Laagri livest on pisike galerii üleval Nagi.eeserveris. Kui keegi veel teab, kust leida, võib kommentaaridesse lingi jätta. (Lisaks veel: alates siit ja edasi Muumitroll @ score.ee ja Renata D. @ fotogriausmas.lt)

Aga kuna HRC Laager nüüd möödas, siis tähendab see seda, et Revolvri livedega selleks suveks kõik. Põgeneme metsade vahele kõrbenud ajurakkude vahelt inspiratsiooni muusikasse sepistama, et augustis juba alustada ühe kange kauamängiva küpsetamisega. Võtame aega, et asi kiiresti valmis teha. Mõtteid on.. ning need kui lahinguratsud. Materjali on ka. Ja kõige rohkem on tööd, mis vajab tegemist. Eks näis, kuna lavalaudadelt teiega taas tõtt vahime, aga vahemuljeid jätame siia nii jutu, pildi kui video kujul kindlasti! Hoidke silm peal, esimene videojupp juba vägagi lähiajal.


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )