Elvis pole surnud, mees käis kuu peal, Marsil on elu ja kui sellest jääb veel väheks, siis...
Mul on väga hea meel esitleda kõige kreisimaid vitupäid kogu vabariigis - siit tuleb Revolver.

Tere tulemast meie lavatagusesse. Tere tulemast meie backstage'i. Tere tulemast sellele sõidule, mis meid kõiki läbi raputab olenemata, kas olete siia eksinud kogemata või olete osa Prozac Noorusest. Me keerleme ja pöörleme nagu neetud ameerika mägedel, keskmised sõrmed püsti kõigi suunas, kes ei ole uskunud meisse. Prozac Noorus tõstab oma pead üle kogu Kivikuningriigi. Kuna meil pole suurt midagi peale kuue keele, kolme duuri ja tõe, siis me oleme vast kroonikud, kes panevad lauludesse kirja Prozac Nooruse revolutsiooni. Nii, et vaadake ette - me kirjutame teid ajalukku...

Mu esimene postitus me tegemiste logiraamatusse jääb küll lühikeseks. Liiga palju mõtteid on korraga peas, et neid suudaks läbi närida ja mõistlikku järekorda seada. Aga piiluge siit uksest üha uuesti sisse kui teid meie tegemised huvitavad, sest kindlasti saate siit infot lugude kirjutamise ning samade lugude kogu bändi meele järgi lihvimise käigus maha peetud vaidluste ning kakluste kohta. Saate teada, mille kuradiga me jälle hakkama oleme saanud ning saate osa sellest särast poisikeste silmis, kes on just hakkama saanud uue looga, mis paneb vere kõrvus kohisema ning käed värisema heameelest ning uhkustundest. Sellised me proovid üldiselt mu jaoks ongi. Ükskõik kui väsinud või eelmise päeva peost surnud ma poleks siis 10 minutit Revolveri prooviruumis ja ma tunnen end elusana ja väsinud hallid silmad lähevad jälle roheliseks ning elu täis. Fakk juba praegu ei jõua ma ära oodata, et saaks kogu kambaga proovi jälle minna ja järgmised loo ideed ette võtta. Kindlasti saate siit lavatagusest ka korraliku koguse pori, verd, promille, nikku ning kurat seda teab, mida kõike veel, millega me kokku puutume.

Mul on kael ja turi väiksest moshist haiged ning olen magamata, sest adrenaliin peale eelmise õhtu proovi ei lase uinuda. Tegime järjekordse pikapäeva rühma kella kahest päeval poole kümneni õhtul ja ma ikka päev hiljem mõtlen nende lugude peale, kõrvad veel vilisemas. Ja kuna mõtteid on liiga palju, siis viskan lihtsalt mõned faktid:
Mis: Revolver
Millal: 8. veebruar 2009
Kes: Maarius Pahandus (vokaal), Kid (kidra), Rait Sohkin (kidra, vokaal), Manic (bass, vokaal), Kallervo Karu (löökriistad)
Esimesed lood: Backyard Babies "Fuck Off And Die" ja Foo Fighters "Monkey Wrench"

Ma olen aastate jooksul läbi käinud päris paljudest eri bändidest ning vahetanud bändiliikmeid nagu hakkaks nad moest minema - hetkel tunnen, et see rändamise aeg on läbi. See pärdikute kari, kes end Revolver nime taha on koondanud on esiteks liiga hea friikide kari, kellega koos lavale pääsemist ma ei suuda kuidagi ära oodata. Samas see on kamp, kes on nõus tegema üliinimlikult palju tööd, et me saaks kirjutatud kõige kuulimad lood ning neid esitatud nii, et ise ka suu ammuli kuulaks. Ma sain kamba, kellega teha möllu, aga kes samal ajal on nii faking lugudele ning musa kvaliteedile keskendunud, et mul on natuke enda pärast häbi isegi - tunnen, et peaks kogu ise ka rohkem pingutama. Ja see on hea. Me sunnime igaüks teineteist järjest rohkem tööd tegema. See on see, mis me tahame teha ja ma tahame seda teha hästi. Lisaks see pole enam kinni ainult meie tahtmises ja unistustes, kuigi need meid siiani on ajanud - me võlgneme seda teile kui tahame olla Prozac Nooruse
häälekandjaks. Kui tahame selle revolutsiooni kroonikad ajalukku jäädvustada...
Tänud teile, kes te meiega seda sõitu kaasa teete!
TÄHH!

Kid
Krissu21:51 @ 08.04.2009 Kas sa tulid HND-st ära??
Sa olid ju selle bändi Hing!
Kui see on tõesti nii, siis on kahjuks HND ühe fänni kaotanud
Ani10:11 @ 09.04.2009 Aga revolverilesimene fänn jälle olemas:D:D:D
Kid10:38 @ 09.04.2009 Krissu - ma pole juba augustist saadik HND's. Nüüd viimased 2 kuud tõsisemalt mässanud Revolveri kallal uue kambaga ja see kamp on faking kuul nii, et tere tulemast meid üle vaatama :)
Ani10:54 @ 09.04.2009 Kid kas sa mulle oma kontakti saad anda. Ma ei tea kas Soku on minust rääkinud, aga ma pakuks teile oma lüürikat, aga mul on pühapäeviti suht vähe aega, seetõttu võiks muul teel suhelda. sigahuvitav projekt on teil igatahes.
Kid11:14 @ 09.04.2009 Ani - Soku mainis jah, et tal üks inimene pakkuda aga veel nime-nägu-tegu ta sellele inimesele külge poel pookinud :) Minuga saad ühendust meilipidi näiteks kid ät seesama aadress siin
Krissu12:04 @ 09.04.2009 Ma tulen ja koos sõbrannaga veel.:)
ja samas iga lõpp on millegi uue algus.=)
Kid13:43 @ 09.04.2009 Just! Millegi uuema ja parema...


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )