Bunch of tramps, beggars and thieves...
See vast kirjeldab kõige paremini Revolverit. Liiga segased, et sobituda ühiskonda ja liiga kangekaelsed, et hääbuda. Düsfunktsionaalne kamp joodikuid, narkomaane, kaklejaid, liiderdajaid ja enesetapjaid. Võttes kokku me nädala - kirjutame tekste bändilaagris kribatud lugudele, tarbime kõiki meelemürke, teeme proovi, oleme pahuksis seadusega.
Jõuda koju järgmiselt joomaringilt kell kaks reede öösel, et kell viis oleks sul politsei juba ukse taga. Love it! Ma olen LIIGA faking palju viimastel kuudel kokku puutunud politsei ja ka kohtuga, et eluks ajaks isu otsas. Samas ei õpi ka, kuigi probleemid üle pea juba. Ain't it fun?
Kurat üks meist kõnnib nagu Ozzy, sest jalad ei kanna ja maks on uuringute järgi viimasel piiril, teine vaevleb selliste peavaluhoogude all, et valuvaigistid on parimad sõbrad, kolmas on trippimas eri ainetest ja keeldub söömast... Düsfunktsionaalne pere täies hoos. Samal ajal teeme mussi ja üritame seda ka harjutada... Juurde kirjutada ja jälle harjutada ja siis veel juurde kirjutada. Ja nii lähebki. Elukuul tunne on olla kõige segasemas vitupeade karjas, aga samas ka hirm - kes meist kaob esimesena? NAGU PÄRISELT?! Aga ega hoogu maha ka ei kavatse võtta. Loodetavasti jõuame piisavalt palju mussi kribada ja lindata enne kui lõpuni alla lähme ja enda kräpi sisse upume.
Sellest kõigest hoolimata... Tähh peredele, et veel jaksate... tähh sõbrad! Nii revolveri omad kui ka keijo, lembetu, drax, artur, vlatz, rakvere twins ja teised pooletoobised enesetapjad ;)
RNR MOFOs!
jope10:51 @ 17.08.2009 you are so baaaaad
helimaarja13:15 @ 17.08.2009 Üritage ikka ellu jääda, mis kasu teist muidu on.


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )