Tere!

Mul paluti öelda paar sõna seoses vastloodud bändi nime suhtes.

Kuna mul puudub säärane kirglik mõttelend nagu eelkõnelenud härral pean ma jääma iseendaks ja rääkima ausalt ja avameelselt ilma igasuguste lilledeta nagu asi oli ehk nendest julmadest lahingutest, kus tihtipeale ei peetud paljuks üksteist kõlavate nimedega ristida. Meelehärmiga pean möönma, et kuna ajurünnakute kõrvale tarbiti ka ohtralt alkohoolseid jooke, kippusid nimepaneku sessioonid tihtipeale tinapaneku sessioonideks muutuma. See aga pärssis meie loomingulisust ja välja tuli - Revolver.

"The Cockstars"
Ülevaateks esitan ka loetelu vägagi kirevatest ja geniaalsetest variantidest, mis meie pisikestest peadest läbi käisid...
VagaBond, Kingpool, Jonestown, Hanoi Hilton, Virgin Suicide, Püss, Rokenrolero, Triip, Strap, Starfucks, Lady Killer, Bolloxx, Cinco Diablos jne
Pikemalt pidasime kinni aga nimel The Cockstars, mis olekski ühel heal päeval meie uniooni vapile graveeritud, kuid ühel osavõtlikul hingel jätkus siiski meelekindlust, et öelda ei.

"Rada7"
Hiljuti lekkis meie geniaalne produkt ka eesti võimsamate ajudega veebikeskkonda. Huvi oli suur sest juba pikka aega on proffessionaalsed ja üdini objektiivsed muuskikakriitikud istunud tegevuseta. Tunnist ajast aga jäi siiski napiks, et vahepeal kollaseks ja nüriks muutunud kriitikahambad taas läikivaks ja vahedaks poleerida. Tähelepanu saavutas eeskätt meie nimi ning tõestust sai ka fakt, et ka minimaalsest infohulgast saab tekitada meetripikkuseid spekulatsioone. Oleks ka luuletajatel nii kerge oma "sisemist zajoobi" (A. Mäeots) paberirulli peale tähendada.

"www.liverevolver.com"
Ärge jumala pärast arvake, et meie domeenivalik üritab samastuda LiveMessengeri või muu säärasega! Põhjus sellise pika ja raskesti meeldejääva domeeni registreerimisel oli vägagi proosaline: me ei leidnud lihtsalt paremat varianti. Tuleb välja, et paljud eesti kui välismaailma inimesed ei käigi arvuti taga selleks, et ainult tooli sisse peeretada ja porri vahtida. Tehakse usinalt tänuväärset tööd ja registreeritakse ära kõikvõimalikud domeenid, et keegi teine neid jumala pärast kasutada ei saaks.

"Flaming Dick"
Kokkuvõtteks tunnistan, et kogu selline administratiivne tegevus - nimi, koduleht ja muu ideoloogiline jura on väga väsitav. Teise kandi pealt aga on tegemist väga hariva tegevusega. Näiteks tean nüüd, et inimene on võimeline külma rahuga oma genitaalile tule otsa panema ning sedagi, et see ennastohverdav tegevus tõstatas küsimuse, et kas seda aktsiooni mitte järgmistelegi sugupõlvedele talletada, nimetades laadselt üht loodavat bändi. Õnneks või kahjuks läks kõik aga teistmoodi...

Revolver - viis lasku (liiget); lihtne, lühike ja meeldejääv; sarnane tähendus üle maailma; väljendab ja kirjeldab meie muusikat ja meelsust.
priit17:55 @ 09.04.2009 The Cockstars ja Flaming Dick on kah ikka väga mõnusad nimed! :D


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )