Häälepaelad paberihundist läbi ja uuesti kasutusele... ehk siis tundide kaupa laulmist, mis kohati läks ebainimlikuks piinamiseks, aga konjakit ja õlle peale ning uuesti kuuti laulma... vaja ju kõigepealt hääl ribadeks laulda ja siis lindistama hakata. Härrad õnneks sellised, kelle hääl läheb tööga järjest kuulimaks ehk siis hääl läheb katki, aga ei kao ära. Ja muidugi kus alles kisatakse - nii, et stuudio seinad ja topelt uksed ei suuda kinni pidada seda kõike :) Igal juhul, meil kõigil oli päeva lõpuks karp lahti kui kuuli tööga Maarius, Soku ja Mihkel hakkama said. Tõsiselt kuul ja perset kikkiv materjal! Maariuse ja Soku hääled kõlavad sigahästi kokku ja Mihkel toetab madala otsaga väga mõnusalt.
Hull stress enne stutsi olnud pikalt, et kas me suudame selle livefiili lindile saada ja samas kõlada nii nagu ise tahame ja... saime hakkama. Vähemalt mulle tundub nii. Me kõik musta mixi korduvalt ka puhanud peaga kuulanud ja - täpselt see, mis teha tahtsime see on saavutatud :)

Üks lugu lõpetatud ja üks lugu veel laulda. Esmaspäeval jätkame, sest kell 11 õhtul oli ilmselge, et vaja hästi tehtud tööd tähistama hakata :D
Tänud kõigile bändikaaslastele sigakuuli materjali eest ning kõigile sõpradele, kes stutsis abiks olid kas kola või skilliga - maani kummardus. Värin sees juba järgmise nädala ees, et saaks teise loo ka sisse laulda ja lõplikke mixe kuulda.

Esimene stutsikogemus Revolveriga siiani sitaks hea... igas mõttes.
PS! Tervisi ka Laurile sünnipäeva puhul ja loodetavasti Dramamamama poisid käituvad sinuga hästi täna ning tänud tõsiselt kreisiäss inspireeriva jupi eest :) ja tervisi ka dj critikalile, kes me akna taga pildistamas käis maailma rõvedalt külmas sügises samal ajal kui me soojas jooke rüüpasime :D


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )