Tuuri esimene jalg ehk kui me sakime siis sajaga ja kui oleme head siis on määädzik

TARTU/Rock'n'Roll Heaven
Reedel pakkisime kogu kamba ja Revolveri+Kongomania kola lõunast tuuri bussi ja tuld. Eelmine päev/öö oli veel selgelt kõigil nägudes aga mida lähemale livele seda enam hakkas elu sisse tulema ja soundcheckis oli juba selline tunne, et tahaks õhtut juba. Õhtul live... ja veel milline. Kindlasti Revolveri seni parim keikka üldse. Laval oli sound hea, fiil hea ja tuju laes. Nii hea isegi, et ei pannudki tähele kuidas suutsin end veriseks mängida - kidra kere ja helipead verised ning keelte peale tükid käest aga see küttis ainult fiili veel juurde... samamoodi teiste tüüpide vaatamine, kes täiega särasid. Vahepeal unustasime endid ja kukkusime jämmima ja jämm venis ja venis... ei see on vale väljend - ei veninud vaid kruvis ja gruuvis. Peale neljapäevast horrorit saada selline kuld live... fakk. Nagu juba ütlesin - kui me sakime siis sajaga ja kui oleme head siis on määdzik ning see õhtu oli mädzik algusest lõpuni. Kava astus hästi ja kohale tulnud röökasid esimesest hetkest peale Prozac Noorust kaasa ning tegid selliseid trikke, et vahepeal olingi rohkem ise pealtvaataja rollis ja lava ees toimuvat möllu vaatamas :) Tänud tartlastele ja ka kaugemalt kohale sõitnuile - Tartu kohtles meid hästi ja jääb kauaks ajaks meelde. Adrenaliin teeb muidugi oma trikke ja tundus, et kontsert oli enda jaoks liiga lühike. Oleks tahtnud veel teise sama pika otsa teha ja kohe. Tänud ka lavale tagasi kutsumast - teinekord katsun peale viimast lugu kidra mitte vastu lava virutada, et siis lisalooks lavale tulles pill ainult khhhh-krrrr-khhhh-kahkahkahkahhh teeks - samas kuradile see - lõhume endid ja pille edasi. Hirm tuuri ees oli pühitud pärast sellist kontserti. PS! Kongomania oli hea äs olveis kuigi Erko-Kaska-Mäks on ikka nahatäit väärt, et jooksu panid :) Ja Nevesis... oi oi oi... Nevesist ma lausa jumaldasin selle õhtu lõpuks ja Erki Reimile au ja kuulsust sisemise ilu eest :)
Tore oli leida Tartust ees külalislahkeid inimesi ja ilusaid kodusi, kes ühtegi tuurilist öömajata ei jätnud ja kõik mustlased mõneks tunniks akusi laadima võtsid - tänud karud, kikkad ja muud head ja toredad.

VILJANDI/Puhas Kuld
Enesetunne ja tuju hea... Ma olin juba kolmas päev järjest üleval ja kuigi öö möödus mugavas voodis siis magada polnud ikka saanud teist ööd järjest aga samas väsimust null. Rock'n'Roll Heavenis transa... poodi joogivarusi täiendama ja Viljandisse. Kuivõrd peale Tartu live oli osa meie bändi ja meeskonda kogemata peo käigus Otepääle ära eksinud siis leidsid nad hommikul tee juba enne meid Viljandisse ja olid meid rõõmsalt ees ootamas. Meie uskumatult hästi kandev helimees Hencu tegi head tööd ja soundcheck tehtud saime Viljandi elu ja melu nautima hakata. Nevesise kohale jõudes võttis bäkksteidzis möll jälle tuurid üles ja tuju ning enesetunne olid superluks. Taaskord ülikõva live Nevesise poolt ja meie kord peale minna. Väga mõnus kontsert... jälle - koligi või Lõuna-Eestisse livedega üle... Hea sound laval, hea kamp kellega koos mängida... mõned eriti lõbusad jämmisessioonid lugude vahele, Nevesis meiega peale Kivikuningat Black Sabbathit lammutamas. Tagasitee oli VÄGa meeleolukas ja buss energiapomme täis - ainult aknad kuradid ei tahtnud nende 3 päeva puhul kuidagi udust puhtaks saada. Kurb osa Viljandi live juures oli see, et esimene tuuri jalg sai sellega otsa ja tuleb üle poole nädala oodata, et saaks uuesti kola tuuri bussi ja maanteele... Pärnu ja Rakvere ootavad meid juba või ootame meie neid rohkemgi kui nad meid :)
Nevesisest sai üks mu lemmik bände eestis dramamama, aidese, lost in hong kongi ja blessid electricu kõrval. Ja kui Nevesise kutid rokivad sajaga siis nad ka pidutsevad sajaga - paremat kampa annab mõelda, kellega koos lava ja mõnusaid aineid igal kujul jagada. Bong!


4 live seljataga sel kuul ja 3 veel ootamas. Detsembri livede graafik ka täitub muudkui. Vanad sõbrad... uued sõbrad... head sõbrad=hea olemine. Musi kõigile! Tartu ja Viljandi olid meie vastu head ja tahaks juba tagasi saada... määdzik vajab tegemist. Hea sedasi sõpradega koos aega veeta. Saigi mõeldud, et mis kurat on nende musavideotega, kus taustaks kurb ballaad raskest elust tuuril - mida kuradit - sa saad elada välja oma poisikese unistust, mängida pilli, hängida sõpradega, panna pidu ja teha õhtuti adrenaliini üledoos laval möllu tehes kui inimesed su lugusi kaasa laulavad. Tuur on parim aeg... pole väsimust ega tujutust - puhas nauding ja energia. Ja nüüd... pange endid valmis sest varsti pakime endid kokku jälle ja tuleme teie linna.

TÄHH!
Karl20:59 @ 23.11.2009 Aga ootame siis Revolverit tartusse ruttu tagasi.....


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )