Nagu Mihkel lubas siis mõneks ajaks on Revolver Lõuna-Eesti bänd.
Lisaks kontsertide lõunasse (Tartu, Valga, Tartu, Tartu, Tartu) kolimisele kolisime ka oma proovid Tartusse ja otse Teguri tänavale.
Kalle ja Maarius laadisid kola peale ja panid neljapäeval juba Tallinnast minema, et mina ja Soku saaks laupäeva hommikul bussis üle mõistuse tarka juttu ajades järgi kihutada. Kola oli juba Helena Nova proovikasse üles pandud ja kella ühest ühekasini tegime järjepanu muusikat. Lihvisime loksuvaid kohtasi paika, pookisime uusi ideid juurde, jämmisime uusi lugusi ja mängisime sõna otseses mõtte sõrmed ja käed villi. Tööl oli nii hea hoog sees, et me peaaegu ei märganudki joviaalses meeleolus tartu bändimehi, kes muudkui sisse ja välja sadasid jookidega.
Õhtul kirsimusi ja vaarikanaps ühes õllede, paari pudeli viina ja viskiga. Asamblid Oneword ja Helena Nova meid külastamas lisaks HND kidramehe Madis Savi sünnipäeva tähistamisele. Siis väike ööuni samas proovikas, kes põrandal, kes diivanil ja hommikul hullu peavaluga uuesti tööle. Teise päeva värk ja suutsime tööd teha kella kolmeni, et siis endid kokku pakkida ja Tallinna tagasi kihutada. Maarius ja Soku jäid muidugi bussist maha ja ma ei tea siiani, kas nad pealinna tagasi on jõudnud :D
Tööpäevad olid pikad ja väga abiks ning ei jõua ära oodata, et uus nädalavahetus tuleks ja saaks jälle mussi teha.
Mihkel Uba jagab paar pilti ka sellest bändilaagrist:
nagi.ee/photos/mncpnc/sets/251566

Nii me sõbrapäev siis algaski oma bändiga koos ja lõppes igal ühel oma kodus oma parima sõbra juures. Pöörfi nagu öeldakse!

Kes veel pole meie uut sinkut "Allakäigutrepist üles" kuulamas käinud siis kibin kabin klapid pähe!
Eesootav livede list aga järgmine:

24.02 Klubi Maasikas, Tartu / Kongomania, Kolumbus Kris, Bad Orange jne
26.02 Valga Rockiklubi, Valga / J.M.K.E. ja Paha Polly
27.02 Vanemuise kontserdimaja, Tartu / Smileris
27.02 Rock’n’Roll Heaven, Tartu / Still Haunts Me, Everfade
12.03 Rock’n’Roll Heaven, Tartu / Dramamama, Helena Nova, Mind Of Doll (FIN)

Vahele jääb veel peaparandus @ 25.02 Eesti Muusikaauhinnad 2010
prone12:39 @ 27.02.2010 Aga siiski väike ülesastumine valga rockiklubis oli eluuumahe.! Aitäh! nautisin täiesti ja ma ei olnud ainuke!(:(: Edu teile ka edaspidiseks ja loodan teid tulevikus seal veel näha.
prone12:39 @ 27.02.2010 Aga siiski väike ülesastumine valga rockiklubis oli eluuumahe.! Aitäh! nautisin täiesti ja ma ei olnud ainuke!(:(: Edu teile ka edaspidiseks ja loodan teid tulevikus seal veel näha.


Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )