Teine singel on ringlemas mööda raadioid ja automakke (tänu Rocki kuuspaki plaadile), kuid puhata ei saa.. ja ei tahagi. Hoog on see ja see vaid kasvab.

Tallinn Music Week on tulemas ning seetõttu rauad pidevalt kuumas ka meil. Nimelt 25. märtsil toimub Tallinn Music Weeki eelüritus klubis Tapper, kus Tallinn Metal Week nime all toimuval esimesel üritusel astuvad üles kolm käredat eesti rockbändi - Nevesis, Steel Scream ja Revolver. Esimene bänd ronib peale juba kell 21:00, meie kord on kirja pandud 23:00.

Rohkem infot Tallinn Music Weeki kohta leiab aadressil www.tallinnmusicweek.ee

Kuid see pole veel kõik.
Kuna plaan on väheke live-hoogu maha võtta, et peagi teid uute lugude ja livedega pommitama hakata, siis aprillis praeguse seisuga meil lavale ronimisi ette ei tule, küll aga on juba kindel, et 15. mail oleme me legendaarses Rockvere kõrtsis Kära Kants ja lammutame selle pisikese koha seinad taas veidi avaramaks. Ei jõua ära oodata, et sinna tagasi saada! Ning mai keskele ja lõppu organiseerime juba praegu ka kontserte mujale üle Eesti, et kõik vanad ja uued sõbrad taas üle vaadata ning paar vingemat pidu maha pidada!

Seniks aga.. näeme Tallinn Metal Weekil..
ning nautige Linnar Kala läbi kannatuste kaasa elatud ja tohutu vere, higi ja pisaratega kokku valatud lühikest suurteost! Aitäh, Linnar!Nimi:

e-Mail (ei avalikustata):

Koduleht:


Jätan näo meelde? Võta siit linnuke ära! ; )